Kui te kunagi oma elus pole kaevanud, hädaldanud, kurtnud ega ühtki pretensiooni esitanud, pole teil seda raamatut tarvis lugeda. Vastupidisel juhul aga küll.
Kaevata on väga lihtne, ent enamasti jääb selle hääleka tegevuse ainsaks tulemuseks auru väljalaskmine. Kui tulemusteta kurtmine kestab pikemat aega, võib see mõjuda kahjulikult nii kehale kui ka vaimule. Edukas kurtmine aitab aga tõsta enesehinnangut, parandada suhteid ja mõjub positiivselt igas eluvaldkonnas. Kuidas esitada kaebust või teha etteheidet nii, et asjad paremuse poole pööraksid, on suur, ent täiesti omandatav kunsttükk. Seda psühholoog ja psühhoterapeut Guy Winch oma raamatus "Kriiksuv ratas" õpetabki.
Raamat käsitleb erinevaid valdkondi alates abieluprobleemidest ja tutvumisteenistusest kuni tarbijakaebuste ja suurettevõtete klienditeeninduseni. Autori väitel suudab kohusetundlik ja oskuslik kaebamine isegi maailma muuta, kui vaid õppida selgeks kaebusvõileiva tehnika, mida saab rakendada nii kehva teeninduse, rikkiläinud kohvimasina kui ka uksi paugutava lapse puhul.
Natiseva pyörä